Ana sayfa

EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD

Şirket profili
EZ RENDA İnşaat Makinaları Ltd, EZ RENDA GRUBU'nun bir kuruluşudur. Şirket, 2005 yılında bir bilgisayarı olan CEO'su olan Jim tarafından kurulmuştur. Şirket şimdi kendi RD merkezi, üretim departmanı, pazarlama departmanı ve satış sonrası departmanına sahip 50 kadrodan oluşan bir ekibe dönüşmüştür.

Özel ekibimiz, inşaat makineleri ve küçük tarım makinelerinde gelecekteki trendleri yaratmaya odaklanmaktadır. Makinelerin daha küçük ve daha basit olması için çabalamak. Sahip olduğumuz dikkat çeken ürünler, dünyadaki firs portatif harç karıştırıcı, ücretli ayıklama makinesi, duvar işleme makinesi, duvar pürüzsüzlüğü vb.

EZ RENDA, kolay işleme, kolay karıştırma, kolay kullanım!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
EZ RENDA Önemli Olaylar:

  • 2006 yılında, Hindistan'daki ilk dünya makine pazarını sattı

  • 2008 yılında pazarlama ve RD için ANEX INDUSTRIAL HONG KONG LIMITED kurmak.

  • 2013 yılında, Guangzhou Qianjin Constrution Machinery Guangzhou Ltd kurmak

  • 2014 yılında EZ RENDA markalı işleme makinesi "Çin Bilim ve Teknoloji Kanalı CCTV10" tarafından yayınlandı. 2014 yılı sonunda, EZ RENDA İş Makinaları Foshan Ltd imalatını kurduk.

  • 2015 yılında Dünyanın ilk Mobil mikser robotu CCTV 10 tarafından yayınlandı, aynı yıl CEO'su Jim Zheng, 2015 yılında Çin Ekonomik ve Teknolojik Gelişme Enstitüsü tarafından en iyi yeni kuruluştan biri olarak gösterildi ve 12. Çin'e katıldı. Bilim Adamları Forumu.

  • 2016 yılına kadar dünyadaki ilk mobil mikser robotunu piyasaya sürdürün, aynı yıl ekonomistle görüştü ve yüksek ve yeni teknoloji şirketi önermek.

EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : EZ RENDA

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 5000000-7000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 80% - 90%

RD rojects Anual: 3

New invention Anual: 2

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Küçük Çimento Mikseri satış için iyi kalite Küçük Çimento Mikseri satış için iyi kalite Küçük Çimento Mikseri satış için iyi kalite Küçük Çimento Mikseri satış için